scena

Głównym celem życia każdego człowieka jest dążenie do osiągnięcia szczęścia. W czasie naszej wędrówki przez kartki kalendarza spotykamy różnych ludzi, odwiedzamy różne miejsca, zarówno takie, które przyciągają swoim wyjątkowym klimatem… muzyką… stylem, jak i takie w których kluczową rolę odgrywają ludzie.

Komponując Klub Muzyczny Scena staraliśmy się uzyskać kwintesencję wymienionych pierwiastków, dzięki czemu stworzyliśmy miejsce doskonałe, czyste, w którym wypoczniesz z przyjaciółmi przy delikatnie sączącej się z głośników muzyce ostatnich 50 lat ubiegłego stulecia.

Dla nas przebywanie w Scenie jest kwintesencją szczęścia, istną idyllą nawiązującą nie tyle do życia na łonie natury, co do relaksu okraszonego doskonałą muzyką – bardzo często graną na żywo.

Klub Muzyczny Scena to miejsce, w którym możesz się spotkać ze swoimi przyjaciółmi, wypocząć przy miłej dla ucha muzyce, napić się oryginalnej włoskiej kawy czy gorącej czekolady, czy w końcu skosztować wyśmienitych drinków przygotowanych przez naszych barmanów.

Klub Muzyczny Scena, to jedyne miejsce w Pile, gdzie możesz się napić świeżego, niepasteryzowanego piwa, trafiającego do nas cysterną wprost od producenta.

Klub Muzyczny Scena to ostatni przystanek dla osób poszukujących szczęścia. Jak raz u nas zagościsz, nie będziesz chodził nigdzie indziej…