tyskie gronie 14-dniowe

Tyskie z Tanka zmienia nazwę na Tyskie Gronie 14-dniowe!

Klub Muzyczny Scena, to jedyne miejsce w północnej Wielkopolsce, w którym stosuje się rewolucyjną czeską metodę serwowania piwa. Umożliwia ona napicie się złotego trunku zaledwie kilka godzin po jego wyprodukowaniu. Wszystko dzięki specjalnym tankom.

Tyskie Gronie 14-dniowe charakteryzuje maksymalnie skrócony system dystrybucji oraz innowacyjny system przechowywania i rozlewania. Świeże niepasteryzowane piwo wyprodukowane w browarze przelewane jest do samochodu-cysterny, który transportuje je jeszcze tego samego dnia bezpośrednio do naszego Klubu.

Dzięki tak skróconej drodze piwa z browaru do lokalu, nie traci ono swoich walorów, a krótki termin przydatności do spożycia – tylko 2 tygodnie od otwarcia tanka! – gwarantuje jego świeżość. Tyskie Gronie 14-dniowe jest też mniej nagazowane od tradycyjnego piwa, ma łagodniejszy smak i stałą temperaturę: 4-6 stopni, ponieważ jest chłodzone podczas całego cyklu rozprowadzania. Pijąc je możesz mieć pewność, że zawsze dostajesz doskonale świeże, niepasteryzowane piwo.